KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11198343
nr 1119 8343
Blandteknik
+ litografier, 5 + 2 st, Lars Spaac, 1950-tal, lösa blad, komposition, bladets mått: 41x29 - 62x50
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:34:57
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr